Jak zapobiegać rakowi piersi - Sandra Cabot; Margaret Jasinska

Autor: Sandra Cabot; Margaret Jasinska

Wydawnictwo: Mada
Data wydania: 2011-06-01
Czy martwisz się, że możesz mieć raka piersi?
Czy uważasz, że nie można nic zrobić, by się przed nim uchronić? Jeśli tak sądzisz, musisz koniecznie przeczytać tę książkę, ponieważ może ci uratować życie.
Większość kobiet odczuwa bezradność, gdy myślą o zapobieganiu rakowi piersi. Uważają, że to geny i niefortunny los decydują o tym, kto zachoruje. A w rzeczywistości tylko 5 procent przypadków raka piersi jest uwarunkowanych czynnikami natury genetycznej.
Dzięki tej książce dowiesz się, jakie są realne czynniki ryzyka zachorowania na raka piersi oraz co robić, aby to ryzyko w znacznym stopniu zmniejszyć.
Nie istnieje żadna inna książka tego rodzaju proponująca pełny plan zapobiegania rakowi piersi. Książka ta powstała na podstawie wyników najnowszych badań naukowych w medycynie.

Książka "Jak zapobiegać rakowi piersi"
Sandra Cabot; Margaret Jasinska