Jak radzić sobie z POChP - Zieliński Jan

Oprawa: Miękka
Stron: ...
Data wydania: 2011
POChP, czyli przewlekła obturacyjna choroba płuc to nieuleczalna choroba układu oddechowego nazywana także przewlekłym bronchitem lub rozedmą. Jest chorobą bardzo częstą i bardzo groźną, a także jedną z najczęstszych przyczyn zgonu na świecie.
W Polsce dotyka blisko 2 miliony Polaków. W poradniku znajdą się praktyczne informacje, na temat objawów choroby, jej przyczyn oraz skutków, ale główny nacisk zostanie położony na zagadnienia związane życiem z POChP.
Profesor dr hab. med. Jan Zieliński z Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie jest uznanym autorytetem w dziedzinie zaburzeń czynnościowych w przewlekłych chorobach płuc. Wiele lat pracy lekarskiej i badań naukowych poświęcił najczęstszej chorobie płuc, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP).

Książka "Jak radzić sobie z POChP"
Zieliński Jan