Jak pozbyć się bólu pleców i karku. Niezawodne metody przeciwdziałania i zapobiegania dolegliwościom kręgosłupa - Vincent Fortanasce

Autor: Vincent Fortanasce

Wydawnictwo: Mada
Data wydania: 2014-01-14
Gdy cierpisz na choroby kręgosłupa, chcesz wiedzieć, dlaczego. Szukasz ulgi w doskwierającym Ci bólu. Niniejsza książka oferuje jedno i drugie. Jej autorzy, czołowi amerykańscy eksperci w dziedzinie leczenia chorób i urazów kręgosłupa, prezentują wyniki najnowszych odkryć i badań, fachowe porady oraz sprawdzone programy zapobiegania dolegliwościom kręgosłupa i łagodzenia dokuczliwego bólu.

W książce tej znajdziesz jasne odpowiedzi na poniższe pytania:
  • Dlaczego odczuwamy bóle pleców i karku?
  • Jak można samemu załagodzić dokuczliwe dolegliwości?
  • Jak zapobiegać nawrotom bólu?
  • Po czym rozpoznawać poważne lub upośledzające schorzenie kręgosłupa?
  • Czy lekarz we właściwy sposób diagnozuje chorobę?
  • Czy zabieg chirurgiczny zawsze stanowi optymalne wyjście?

Książka "Jak pozbyć się bólu pleców i karku. Niezawodne metody przeciwdziałania i zapobiegania dolegliwościom kręgosłupa"
    Vincent Fortanasce