JAK POKONAŁAM RAKA - Monika Godlewska

EAN: 9788373773271
Oprawa: broszurowa
Data wydania: 2008
Mam nadzieję, że książka ta będzie inspiracją dla osób chorych, aby walczyły o swoje zdrowie i tym samym życie. (...) Wielokrotnie spotkałam się ze stwierdzeniem, iż każda choroba jest uleczalna, problem w tym, iż ludzie mogą nie być uleczalni...Jak pokonałam raka to nie tylko poruszająca i dająca nadzieję historia zwycięskiej walki ze śmiertelną chorobą, ale też praktyczny poradnik medycyny naturalnej, która czasami staje się jedyną alternatywą wobec fiaska konwencjonalnych metod leczenia.Wraz z autorką przemierzamy kolejne stacje choroby, aż do całkowitego wyzdrowienia. Nie jest to droga łatwa - wymaga silnej woli, samozaparcia i wiary w siebie, bo częstokroć musimy uporać się ze wszystkim tym, do czego wcześniej nie przywiązywaliśmy wagi, a czego konsekwencją jest choroba. Autorka przekonuje, że aby terapia była skuteczna, należy najpierw uzdrowić psychikę i zdobyć odpowiednią asekurację emocjonalną. Dzięki temu zregenerujemy nadwątlone siły, a odnowa ciała będzie szła w parze z rekonwalescencją duchową. Szczegóły tego procesu autorka objaśnia w swojej książce, w której udziela też praktycznych rad z zakresu roli psychoterapii, medytacji, czy chociażby diety. Wytycza tym sposobem też różne kierunki lecenia, z których każdy może stać się czyjąś ścieżką zdrowia. Jest to bowiem pozycja nie tylko dla tych, którzy zmagają się z chorobą, ale też dla wszystkich tych, którzy chcą jej uniknąć!Zacznij więc zawczasu od uleczenia swoich nawyków żywieniowych, ureguluj tryb życia, pozbądź się toksycznych emocji, zadbaj o swoją wewnętrzną równowagę i uzupełnij energię! Dzięki praktycznym radom zawartym w książce będziesz mógł to wszystko osiągnąć!Zainwestuj w swoje zdrowie już teraz! Nie czekaj na ostatni gwizdek! Jeżeli nie jest Ci obojętne Twoje zdrowie i zdrowie Twoich najbliższych, jest to książka dla Ciebie!

Książka "JAK POKONAŁAM RAKA"
Monika Godlewska