Ironman. 24 tygodnie przygotowań do triatlonu długodystansowego - Praca zbiorowa

Ironman. 24 tygodnie przygotowań do triatlonu długodystansowego

4.00 Oceń książkę!

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Septem
ISBN: 9788324690213
EAN:
Format: 170 x 230
Oprawa: miękka
Stron: 184
Data wydania: 2014-04-09
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
32.99
książka
30.47zł
książka
37.00zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Pokonaj swoje bariery i zdobądź tytuł Ironmana!

Nie każdy może to osiągnąć, to prawda. Nie wszyscy mają fizyczne i psychiczne predyspozycje do tego, by zmusić swoje ciało do tak ekstremalnego wysiłku, jakim jest triatlon długodystansowy. Jeśli jednak czujesz, że Cię na to stać, a sporty dla wytrzymałych to dla Ciebie żadna nowość mdash; zroacute;b to! Czy Twoje umiejętności są na tyle duże, że biegi na orientację, maratony, triatlon na kroacute;tszym dystansie to dla Ciebie żadna nowość? Jeśli tak, powinieneś sproacute;bować osiągnąć jeszcze wyższy poziom. Z tą książką pokonasz kolejne bariery i ograniczenia własnego organizmu. Pamiętaj o tym, by trenować pod okiem odpowiedzialnych, doświadczonych szkoleniowcoacute;w.

Poznaj autoroacute;w tej książki.

Paul Huddle podczas dwunastoletniej kariery zawodniczej w triatlonie ukończył ponad 20 wyścigoacute;w Ironman i ma na swoim koncie ponad 300 imprez rozgrywanych na innych dystansach. Jako jeden z wspoacute;łtwoacute;rcoacute;w portalu Multisports.com zaangażowany jest w organizowanie na całym świecie obozoacute;w i sesji triatlonowych oraz prowadzenie zajęć podczas takich spotkań.

Roch Frey to były profesjonalny triatlonista, ktoacute;ry od wielu lat zajmuje się tą dziedziną sportu. Po zwycięstwie na długim dystansie w triatlonowych Mistrzostwach Kanady w 1993 roku zajął się pracą trenerską, a potem połączył siły z Paulem Huddlersquo;em, Paulą Newby-Fraser oraz Johnem Dukersquo;em. Razem stworzyli Multisports.com.

T.J. Murphy był kiedyś redaktorem naczelnym bdquo;Triathlete Magazinerdquo; oraz bdquo;Inside Triathlon Magazinerdquo;. Aktualnie skupia się na tworzeniu artykułoacute;w dla tych czasopism oraz pisaniu książek, jest także stałym wspoacute;łpracownikiem portalu Ironmanlive.com. Ukończył 5 wyścigoacute;w Ironman, w tym zawody na Hawajach w 2000 roku.

Opisywany w tej książce 24-tygodniowy program treningowy został podzielony na 4 sześciotygodniowe etapy. Przedstawiono tutaj pracę, jaką należy wykonywać dzień po dniu i tydzień po tygodniu, aby dotrzeć do mety wyścigu Ironman.

Książka "Ironman. 24 tygodnie przygotowań do triatlonu długodystansowego"
Praca zbiorowa