HTML 5. Kurs video. Poziom drugi. Tworzenie profesjonalnych stron WWW - Jarosław Baca

HTML 5. Kurs video. Poziom drugi. Tworzenie profesjonalnych stron WWW

4.00 Oceń książkę!

Autor: Jarosław Baca

Wydawnictwo: 17
ISBN: 9788328323933
EAN: 9788328323933
Format: ...
Oprawa: ...
Stron: ...
Data wydania: 2015-12-02
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
49.00
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

HTML 5. Kurs video. Poziom drugi. Tworzenie profesjonalnych stron WWW to kontynuacja znakomitego kursu dla początkujących, który dotyczył podstawowych zasad i mechanizmów działania hipertekstowego języka znaczników. Tym razem w ramach trzydziestu czterech lekcji autor omawia bardziej zaawansowane zagadnienia: od używania map aż po mało znane, a przydatne znaczniki oraz przykłady użycia niektórych właściwości i metod języka JavaScript.

Co Cię czeka podczas szkolenia?

Dzięki wskazówkom autora tego kursu video nauczysz się tworzyć edytowalne obszary na stronie i nadawać im pożądane parametry. Zobaczysz, jak odwoływać się do zewnętrznych plików z kodem w języku JavaScript lub z kaskadowymi arkuszami stylów. Sprawdzisz, jak odczytywać położenie geograficzne użytkownika.
Dowiesz się również, jak zapisać informacje w przeglądarce, stosować różne rodzaje wypełnień, tryby mieszania i krycia oraz dołączać materiały multimedialne. Nauczysz się obsługiwać zdarzenia, a także oznaczać sekcje, artykuły, grupy nagłówków czy elementy nawigacyjne na swojej stronie. Poznasz nowe znaczniki struktury strony i sprawdzisz, na czym polegają różnice w jej budowaniu w HTML5 w stosunku do poprzednich wersji tego języka. Odkryj tajemnice nowego HTML-a! Z nim Twoja praca nad stroną WWW nabierze tempa i rozmachu, a efekty zachwycą wszystkich wokół. Zatem do dzieła!

Książka "HTML 5. Kurs video. Poziom drugi. Tworzenie profesjonalnych stron WWW"
Jarosław Baca