Historia pewnej miłości - Joshilyn Jackson

Historia pewnej miłości

4.00 Oceń książkę!

Autor: Joshilyn Jackson

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 9788377789568
EAN:
Format: 130 x 195
Oprawa: miękka
Stron: 405
Data wydania: 2015-09-09
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
26.99
książka
28.97zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Życie Shandi Pierce to istna ekwilibrystyka. Dziewczyna kończy studia, wychowuje samotnie trzyletniego genialnego synka Nathana i umiejętnie lawiruje między skłoacute;conymi, rozwiedzionymi rodzicami. Podczas napadu w minimarkecie na stacji benzynowej zakochuje się w człowieku, ktoacute;ry osłania jej syna przed uzbrojonym napastnikiem i sam zostaje ranny.

Zajęta swoimi uczuciami nie wie, że jej ukochany zmaga się z demonami własnej przeszłości. Nie dostrzega także ogromnej miłości ndash; namiętnej i wiernej ndash; ktoacute;rą obdarza ją przyjaciel z dzieciństwa.

Bohaterowie będą musieli stawić czoła swoim przeznaczeniom, dokonać wyboroacute;w, ktoacute;re ujawnią zaskakującą prawdę na temat miłości, życia i świata, ktoacute;rych do tej pory tak naprawdę nie znali.

Uwielbiam tę książkę. Chętnie przeczytałabym jeszcze tysiąc stron. Tylko Joshilyn Jackson mogła tak umiejętnie wpleść tak uroczo zabawne postacie w dramatyczną opowieść i stworzyć oszałamiającą historię o triumfie serca nad strachem. - Lydia Netzer, autorka powieści

To zaskakująca powieść, pełna elegancji i wrażliwości. Nie będziecie mogli się od niej oderwać. - Kirkus Reviews

Błyskotliwa i wnikliwa, jednocześnie zabawna i wzruszająca. - Publishers Weekly

Joshilyn Jackson jest autorką powieści Bogowie Alabamy, Gdzie diabeł moacute;wi dobranoc, Widmo, Oszukać przeznaczenie i Tajemnica wierzby, najbardziej poczytnych tytułoacute;w stowarzyszenia księgarzy Book Sense. Powieści Jackson były bestsellerami "New York Timesa", przetłumaczono je na kilkanaście językoacute;w.

Książka "Historia pewnej miłości"
Joshilyn Jackson