Hellboy Tom 6 Burza i pasja Piekielna narzeczona - Mignola Mike

Oprawa: Twarda
Stron: ...
Data wydania: 2019
Szósty tom przygód Hellboya.
W Anglii zmarli przed wiekami rycerze wstają z grobów, żeby wziąć udział w walce poprzedzającej apokalipsę. Wszyscy oczekują, że do bitwy, której stawką będą losy świata, stanie również Hellboy. Ten jednak wolałby uniknąć swojego przeznaczenia.
Czy Hellboy okaże się panem swojego losu, czy też ktoś wpływa na jego decyzje? Czy mimo spodziewanych konsekwencji powinien iść dalej, czy lepiej, żeby odpuścił? Czy ma uciec w alkohol, czy może przerzucić się na herbatę?
W tym tomie łączą się wszystkie najważniejsze wątki w historii Hellboya. Na swojej drodze znów spotka on Hekate, członków klubu Ozyrysa, Nimue i Gruagacha. A do tego będzie musiał zmierzyć się z nawiedzonym domem, hordami nieumarłych i wampirem luchadorem. Czy Hellboyowi uda się z tego jakoś wykaraskać?

Książka "Hellboy Tom 6 Burza i pasja Piekielna narzeczona"
Mignola Mike