Hejtoholik czyli jak zaszczepić się na hejt nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać - Michał Wawrzyniak

Hejtoholik czyli jak zaszczepić się na hejt nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać

4.00 Oceń książkę!

Autor: Michał Wawrzyniak

Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788328321052
EAN: 9788328321052
Format: 208 x 141 x 11
Oprawa: Miękka
Stron: 232
Data wydania: 2015
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
24.47
książka
29.90zł
książka
22.99zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Hejt do niedawna stanowił wyłącznie czarną stronę sieci. Przyzwyczailiśmy się do niego, a nawet niesłusznie go zaakceptowaliśmy. Efekt? Hejt wyszedł z monitorów na ulice, a my musimy żyć w świecie, w którym każdy może obrobić nam tyłek i zrobić krzywdę — nie tylko słowem, ale i czynem. Hejter rzuca bezpodstawne, agresywne i krzywdzące opinie na prawo i lewo. Kiedyś cierpiały na tym dzieci w gimnazjach, później prezenterzy telewizyjni. Dziś problem ten niebezpiecznie zbliża się do Ciebie. Gwałtownie topnieją szanse na to, abyś nigdy nie poczuł jego niszczycielskiego wpływu. Co gorsza, zrozumiesz wagę problemu dopiero wtedy, gdy dotknie Cię osobiście. Ten czas nadejdzie, prędzej czy później.

Wszyscy doskonale wiemy, że wokół nas żyją ludzie głupi, bezduszni i agresywni. Dlaczego pokornie zgadzamy się na ich obecność w swoim otoczeniu? Nie możemy ich wyeliminować, ale czy naprawdę mamy pozwolić, by zdominowali nas na amen? Może warto otworzyć oczy i coś z tym zrobić?

Autor tej książki otwiera ludziom oczy od wielu lat. Co więcej, zaplanował i poprowadził największą w Polsce kampanię crowdfundingową. Ustanowił nowy rekord, który zwrócił na problem hejtu uwagę mediów i otworzył drzwi wielu innym, ważnym społecznie projektom. Pokazał, jak działa jego technika: z minusa na plus. Już wkrótce sam się jej nauczysz. W książce znajdziesz zresztą dużo więcej przydatnych technik, a każda z nich pomoże Ci nie tylko w walce z hejtem, lecz także w osobistym rozwoju.

Książka "Hejtoholik czyli jak zaszczepić się na hejt nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać"
Michał Wawrzyniak