Grecka mozaika - audiobook (CD MP3) - Hanna Cygler

Grecka mozaika - audiobook (CD MP3)

4.00 Oceń audiobook!

Autor: Hanna Cygler

Wydawnictwo: Rebis
ISBN: 9788378185895
EAN:
Format: 140 x 125
Oprawa: miękka
Stron: ...
Data wydania: 2014-04-22
Gdzie kupić tani audiobook?
audiobook
26.99
audiobook
28.97zł
Audiobook w Twoim domu w ciągu 48h

Grecka mozaika teraz w wersji do słuchania! Czyta Piotr Grabowski.

Korfu, lato 2010 roku. Spokój Jannisa Kassalisa mąci pojawienie się tajemniczej, młodej Polki. Dziewczyna ma podstawy podejrzewać, że jest jego córką... Choć obojgu trudno odnaleźć się w nowej sytuacji, po przełamaniu początkowej nieufności nawiązuje się między nimi nić porozumienia. Jannis stopniowo wyjawia Ninie swą przeszłość i kolejne rodzinne tajemnice. Co wyniknie z tego niezwykłego spotkania? Przeznaczenie bywa przewrotne i wiedzą o tym zwłaszcza Grecy...

Hanna Cygler zaprasza czytelnika na kolejną pasjonującą przygodę, podczas której na przestrzeni lat przemierzy Grecję i Bieszczady, Kraków, Gdańsk, Londyn i Nowy Jork. Przygodę, w której wątki historyczne splecione będą z miłosnymi i sensacyjnymi, a z bohaterami jak zwykle trudno się będzie rozstać.

Hanna Cygler - z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności - czytelników i swojej - pisze powieści (nie tylko dla kobiet). Dom Wydawniczy REBIS opublikował następujące książki tej autorki: "Odmiana przez przypadki", "Dobre geny", "Bratnie dusze", "Tryb warunkowy", "Deklinacja męska/żeńska", "Przyszły niedokonany", "W cudzym domu" oraz "Kolor bursztynu".

Audiobook "Grecka mozaika - audiobook (CD MP3)"
Hanna Cygler