Greccy herosi według Percy'ego Jacksona - Rick Riordan

Greccy herosi według Percy'ego Jacksona

4.00 Oceń książkę!

Autor: Rick Riordan

Wydawnictwo: Galeria Książki
ISBN: 9788364297632
EAN:
Format: ...
Oprawa: miękka
Stron: ...
Data wydania: 2016-01-04
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
39.99
książka
40.97zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Kto uciął głowę Meduzie? Kogo wychowała niedźwiedzica? Kto ujarzmił Pegaza? Wie to doskonale każdy heros, a Percy Jackson opowie wam o bohaterskich czynach Perseusza, Atalanty, Bellerofonta i wielu innych greckich bohateroacute;w.

Ten zbioacute;r opowieści w zabawnym, swobodnym stylu, do jakiego Percy przyzwyczaił już czytelnikoacute;w ("Sam miałem swego czasu złe doświadczenia, ale herosi, o ktoacute;rych wam opowiem, to oldskulowe przykłady totalnego pecha. Dzielnie schrzanili wszystko, czego nikt przed nimi nie zdołał schrzanić..."), z dynamicznymi ilustracjami Johna Rocco, doskonale uzupełni kolekcję każdego fana twoacute;rczości Ricka Riordana ndash; oraz każdego, kto potrzebuje herosa.

Szykujcie zatem płonące włoacute;cznie. Zakładajcie lwie skoacute;ry. Polerujcie tarcze i nie zapomnijcie włożyć strzał do kołczanu. Cofamy się w czasie o cztery tysiące lat, żeby ścinać głowy potworom, ratować kroacute;lestwa, wpakować paru bogom strzały w tyłek, najechać na Kroacute;lestwo Podziemi i okradać złych ludzi. A następnie, w ramach deseru, ginąć tragicznie i w męczarniach. Gotowi? Doskonale. Do dzieła!

Książka "Greccy herosi według Percy'ego Jacksona"
Rick Riordan