Gdy dziecko zachoruje Poradnik dla rodziców - Nicholson Alf, OMalley Grainne

Gdy dziecko zachoruje Poradnik dla rodziców

Autor: Nicholson Alf, OMalley Grainne

Wydawnictwo: Harmonia
EAN: 9788377440100
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2014
Książkę tę powinien mieć na swojej półce każdy rodzic. Dzięki niej będzie wiedział, jak się zachować, gdy jego dziecko zachoruje. Nie zawsze musi biec od razu do lekarza, bo - jak się okazuje - wiele dolegliwości może wyleczyć sam w domu. Poradnik ten ma mu pomóc w rozpoznaniu choroby i leczeniu dziecka. Rodzic znajdzie w nim podstawowe informacje o 20 najczęściej pojawiających się dolegliwości, takich jak: kolka, egzema, pasożyty, bóle brzucha, alergie. Przeczyta, jakie są symptomy, kiedy się pojawiają, jakie mogą mieć skutki, a przede wszystkim - jak pomóc dziecku przejść przez chorobę i wyzdrowieć. Będzie też wiedział, które objawy świadczą o poważniejszej chorobie i wymagają konsultacji z lekarzem.

Książka "Gdy dziecko zachoruje Poradnik dla rodziców"
Nicholson Alf, OMalley Grainne