Fugazi. Music Club - Marcin Podolec

komiks
komiks
Komiks w Twoim domu w ciągu 48h
Było takie miejsce, w którym...
Acid Drinkers, Hey i Wilki zagrali swoje pierwsze koncerty w Warszawie, imprezy dla chorych na AIDS organizował Marek Kotański, Kult, po raz pierwszy publicznie, wykonał piosenki z płyty "Tata Kazika", odbyło się FORUM SEX, wyklęte z ambony przez księdza, koncert Voo Voo odwiedziła prawdziwa krowa, ludzi wodą polewał Jurek Owsiak, wywiady przeprowadzał Kuba Wojewódzki, reaktywował się Oddział Zamknięty, odbyła się pierwsza w Polsce impreza techno, zespół Vader umawiał pierwszą trasę po Europie, autobus marki Jelcz wyjeżdżał ze ściany, goście mogli spędzić noc w trumnie, a muzyka grała 24 godziny na dobę.
I nikt nie hamował.
O tym miejscu - klubie Fugazi - zrobił swój najnowszy komiks Marcin Podolec, rysownik m.in. głośnego "Czasem". Scenariusz tej opowieści powstał na podstawie wspomnień Waldemara Czapskiego, jednego z założycieli legendarnego klubu "Fugazi".

"Fugazi to była moja miłość. Dla mnie, w tych pionierskich czasach, to był klub marzeń."
Yach Paszkiewicz

Komiks "Fugazi. Music Club"
Marcin Podolec