Fotografia w modzie - M. Keaney

Fotografia w modzie

4.00 Oceń książkę!

Autor: M. Keaney

Wydawnictwo: ABE Dom Wydawniczy
ISBN: 9788361380368
EAN:
Format: 255 x 255
Oprawa: twarda
Stron: ...
Data wydania: 2008-10-31
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
65.99
książka
70.97zł
książka
75.86zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Książka Fotografia w modzie to połączenie praktycznych porad i zachwycających zdjęć z osobistymi wskazówkami uznanych mistrzów fotografii. Znajdziemy w niej eklektyczny wybór prac światowej sławy praktyków fotografii cenionych zarówno za umiejętność posługiwania się technikami specjalistycznymi, jak i za estetykę oraz stylistykę zdjęć.

Wnikliwe, obszerne wywiady przybliżają filozofię poszczególnych fotografów, ich metody pracy, odsłaniają tajniki wiedzy praktycznej, jaką zdobyli przez lata doświadczeń z fotografią.

Magdalene Keaney, kustoszka i pisarka, zajmowała się fotografią zarówno komercyjną, jak i artystyczną. Pracowała jako kustosz w National Portrait Gallery [Narodowa Galeria Portretów] w Canberze w Australii, potem otrzymała badawcze stypendium doktoranckie [Research Fellowship] w Londynie, gdzie badała kolekcje fotografii znajdujące się w Victoria and Albert Museum [Muzeum Wiktorii i Alberta], a następnie pracowała w słynnej agencji fotograficznej MAP (Management and Production). Obecnie jest asystentką kustosza ds. badań w National Portrait Gallery [Narodowa Galeria Portretów] w Londynie.

Książka "Fotografia w modzie"
M. Keaney