Fizyka. Spotkania z fizyką 1. Klasa 1-3. Podręcznik (BEZ CD) - gimnazjum - Praca zbiorowa

Fizyka. Spotkania z fizyką 1. Klasa 1-3. Podręcznik (BEZ CD) - gimnazjum

4.00 Oceń książkę!

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Nowa Era
ISBN: 9788326719097
EAN:
Format: 170 x 240
Oprawa: miękka
Stron: 164
Data wydania: 2014-06-20
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
28.49
książka
33.97zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Seria edukacyjna "Spotkania z fizyką" to doskonałe podręczniki dla młodzieży, ktoacute;re w atrakcyjny i klarowny sposoacute;b przybliżają wiedzę z zakresu fizyki oraz ułatwiają przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego.

Podręcznik "Spotkania z fizyką 1" to zbioacute;r starannie opracowanych i przedstawionych w nowoczesnej, atrakcyjnej formie materiałoacute;w, ktoacute;re spełniają wymogi nauki w klasach 1-3 w gimnazjum. Treści zawarte w podręczniku zostały przygotowane zgodnie z założeniami nowej podstawy programowej.

Seria "Spotkania z fizyką" została przygotowana we wspoacute;łpracy ze specjalistami, doradcami metodycznymi oraz nauczycielami. Dzięki temu przedstawione zostały treści najwyżej jakości, ktoacute;rych celem jest poszerzanie wiedzy ucznioacute;w, a także rozwijanie ich zainteresowań i tłumaczenie zjawisk otaczających ich w codziennym życiu.

Aby zachęcić nastolatkoacute;w do nauki podręcznik rozpoczynają działy dotyczące oddziaływania i zjawisk w świecie materii. Dzięki temu uczniowie widzą, że przedmiot nie dotyczy abstrakcyjnych zagadnień tylko zjawisk, ktoacute;re są obecne na co dzień. Dużym atutem jest także oprawa graficzna. Treści przedstawione są w interesujący sposoacute;b, a opisy i ikonografiki dotyczące licznych doświadczeń sprawiają, że zainteresowanie ucznioacute;w rośnie z każdą lekcją.

Treści zostały ułożone w jasny i przystępny sposoacute;b, a nawigacja po podręczniku jest intuicyjna, co ułatwia przyswajanie nowych informacji i powtarzanie materiału. Ilustracje i dodatki pozwalają na lepsze tłumaczenie zagadnień i zachęcają ucznioacute;w do aktywności.

Książka "Fizyka. Spotkania z fizyką 1. Klasa 1-3. Podręcznik (BEZ CD) - gimnazjum"
Praca zbiorowa