Fight Club 2. Numer 2 - Chuck Palahniuk

komiks
komiks
Komiks w Twoim domu w ciągu 48h

Seria komiksoacute;w "Fight Club 2", to kontynuacja słynnej powieści Chucka Palahniuka i głośnego filmu z udziałem Edwarda Nortona i Brada Pitta, nakręconego na podstawie książki.

Serię wprowadza bezpłatny komiksnbsp;Fight Club, zawierający alternatywne zakończenie pierwszej części. Oryginalnym wydawcą komiksu jestnbsp;Dark Horse Comics(R), autorem rysunkoacute;w - utalentowany Cameron Stewart, okładki projektuje David Mack. Seria, składa się z 10 numeroacute;w, opowiada o dalszych losach bohatera, Sebastiana, pozornie szczęśliwego męża Marli i ojca 9-letniego syna, do ktoacute;rego po latach względnego spokoju wracają zmory przeszłości.

"Niektoacute;rzy wyimaginowani przyjaciele nigdy nie odchodzą", podpisano, Tyler Durden.

Komiks "Fight Club 2. Numer 2"
Chuck Palahniuk