Fight Club 2. Numer 1 - Chuck Palahniuk

Fight Club 2. Numer 1

4.00 Oceń komiks!

Autor: Chuck Palahniuk

Wydawnictwo: Niebieska Studnia
ISBN: 9788360979365
EAN:
Format: 160 x 240
Oprawa: miękka
Stron: 24
Data wydania: 2015-07-10
Gdzie kupić tani komiks?
komiks
11.99
komiks
14.97zł
Komiks w Twoim domu w ciągu 48h

Pierwszy tom serii.

TYLER ŻYJE!

19 lat po premierze swojej bestsellerowej powieści Chuck Palahniuk znowu zabiera nas do światanbsp;Fight Clubunbsp;i jego bohateroacute;w, ktoacute;rych dalsze losy poznać możemy w komiksowym sequelunbsp;podzielonym na 10 odcinkoacute;w.
W serii komiksowejnbsp;Fight Club 2nbsp;starszy o 10 lat narrator powieści występuje pod imieniem Sebastian: jest sfrustrowanym mężem Marli i ojcem 9-letniego chłopca. Monotonia codzienności,nbsp;kryzys małżeński, psychotropy ndash; tak wygląda życie Sebastiana, kiedy do gry po raz kolejny wkracza przyczajony w jego psychice Tyler Durden...nbsp;Rize or Die

Seria komiksoacute;w "Fight Club 2 (TM)", to kontynuacja słynnej powieści Chucka Palahniuka i głośnego filmu z udziałem Edwarda Nortona i Brada Pitta, nakręconego na podstawie książki. Serię wprowadza bezpłatny komiksnbsp;Fight Club (TM), zawierający alternatywne zakończenie pierwszej części.

Oryginalnym wydawcą komiksu jestnbsp;Dark Horse Comics, autorem rysunkoacute;w - utalentowany Cameron Stewart, okładki projektuje David Mack.

Komiks "Fight Club 2. Numer 1"
Chuck Palahniuk