Chorwacja przewodnik atlas mapa - praca zbiorowa

Chorwacja przewodnik atlas mapa

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: ExpressMap
EAN: 978837546932517
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 2017
Nowa jakość wśród przewodników - wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map:

mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc,
  bogata treść - historia i kultura, przyroda i tradycje, ciekawostki i anegdotki,
  przydatne informacje praktyczne - dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, noclegi, pogoda,
  przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji,
  szczegółowy atlas Chorwacji, w którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku,
  dwustronnie laminowana mapa dołączona do przewodnika.Od secesyjnych kamienic Zagrzebia, przez wąskie uliczki Rovinja i pałac Dioklecjana w Splicie, po Dubrownik, czyli perłę Adriatyku. Zapierające dech w piersiach Jeziora Plitwickie, księżycowe krajobrazy wyspy Pag i zjawiskowe wodospady Krka, u podnóża których można się kąpać. Wieczór przy szklaneczce rakii. Te i inne atrakcje Chorwacji pomoże odkryć przewodnik z serii explore! guide.

mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc,
  przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji,
  szczegółowy atlas Chorwacji, w którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku,
  dwustronnie laminowana mapa dołączona do przewodnika.

Książka "Chorwacja przewodnik atlas mapa"
praca zbiorowa