Excel 2013. Kurs video. Sztuczki i gotowe rozwiązania - Daniel Brzózka

Excel 2013. Kurs video. Sztuczki i gotowe rozwiązania

4.00 Oceń książkę!

Autor: Daniel Brzózka

Wydawnictwo: 17
ISBN: 9788328321380
EAN: 9788328321380
Format: ...
Oprawa: ...
Stron: ...
Data wydania: 2015-11-25
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
39.00
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Microsoft Excel to najbardziej rozbudowany arkusz kalkulacyjny na świecie. Wersja Excel 2013 zawiera szereg nowości, które sprowadzają się do lepszej lub łatwiejszej analizy danych, ich wizualizacji i wykorzystania. Doskonale sprawdzi się także przy tworzeniu graficznych prezentacji Twoich obliczeń. Krótko mówiąc, w dzisiejszym świecie biznesu nie możesz nie znać Excela!

Co Cię czeka podczas szkolenia?

Twórcy kursu za pomocą wyszukiwarki Google odkryli, czego najczęściej chcą się dowiedzieć na temat arkusza kalkulacyjnego jego początkujący użytkownicy. I opracowali zestaw tutoriali zawierających odpowiedzi na ich pytania. Wraz z doświadczonym ekspertem rozgryziesz zasady rządzące arkuszami, przeprowadzisz operacje na tekstach i nauczysz się pracować na tabelach. Dowiesz się, w jaki sposób ustawić widok danych, aby były łatwiejsze do analizy. Stworzysz wykresy i użyjesz ich do prezentacji. A wszystko to wydrukujesz, zapiszesz lub opublikujesz w wybranej przez siebie formie.
Chcesz poznać obsługę doskonałego arkusza kalkulacyjnego? Skorzystaj ze szkolenia Excel 2013. Kurs video. Sztuczki i gotowe rozwiązania, które dodatkowo zdradzi Ci nieznane początkującym użytkownikom triki usprawniające pracę. Zatem do dzieła!

Książka "Excel 2013. Kurs video. Sztuczki i gotowe rozwiązania"
Daniel Brzózka