Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Wielka księga przygód - Mielech Agnieszka

EAN: 9788328038042
Oprawa: Twarda
Data wydania: 2017
Trzy książki w jednym tomie! Wielka księga przygód ulubionej bohaterki dziewczynek

Emi mieszka z rodzicami na drugim piętrze w domu Na Bateryjce. Chodzi do szkoły, czasami opiekuje się psem cioci Julii - Czekoladą i często odwiedza swoją babcię w Żabim Rogu. Emi ma szalone pomysły i paczkę zwariowanych przyjaciół: Anielę, która nie znosi księżniczek, złośliwą Florę, muzykalną Faustynę, czarującego Lucka i Franka-mądralę. Pewnego dnia Emi zakłada Tajny Klub Superdziewczyn, którego motto brzmi: NIGDY WIĘCEJ NUDY!
Przeżyj wspólnie z Emi i jej przyjaciółmi niezwykłe przygody, odkrywając tajemnicę pani Flamenko, demaskując mola książkowego, który grasował w pewnej bibliotece, oraz ruszając na ratunek niezwykłej klaczy, Bravie.
Zostań przyjaciółką Emi!

Książka "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Wielka księga przygód"
Mielech Agnieszka