Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Szkolnik superdziewczyny - Mielech Agnieszka

Stron: ...
Data wydania: 2018
Zorganizuj się z Emi
Oto NIEZWYKŁY szkolnik - planer TYLKO DLA SUPERDZIEWCZYN! Zabawa i wsparcie rozwoju osobistego dzieci w jednym. Przygotowany z myślą o dziewczynkach, które chciałyby same planować swoje działania i zarządzać własnym czasem w szkole i w domu. W SIEDMIU KROKACH SUPERDZIEWCZYNY DO SUPERORGANIZACJI, autorka popularnej serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn, podpowiada, jak korzystając z pomocy SZKOLNIKA nauczyć się robić WSZYSTKO W SWOIM CZASIE i znaleźć więcej czasu na zabawę i relaks. Zawiera wiele materiałów do samodzielnego opracowania jak: planer roczny, kalendarz miesiąca, odrabianki, karty do organizacji urodzin, ferii czy wakacji, pamiętnik, kronikę sukcesów i wydarzeń oraz wiele więcej. Inspiruje dziewczynki dzięki prezentacji sylwetek DWUNASTU SUPERDZIEWCZYN jak Emma Watson czy Anne Frank, których wyjątkowe osiągnięcia zachęcają do podjęcia własnych wyzwań. SZKOLNIK SUPERDZIEWCZYNY to idealny pomocnik w domu i w szkole, który warto mieć!

Książka "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Szkolnik superdziewczyny"
Mielech Agnieszka