EBOOK Wolność zrzeszania się w Polsce - Marek Chmaj

Format: 0,0 x 0,0 x 0,0
Oprawa: ...
Data wydania: 2008

Podana w przystępny i przejrzysty sposób wiedza zawarta w podręcznikach z serii "Akademia Prawa" pozwala na korzystanie z tych książek nie tylko studentom prawa, ale i studentom innych wydziałów.

W pozycji "Wolność zrzeszania się w Polsce" kompleksowo omówiono status prawny obecnie występujących form zrzeszania się (na tle umów międzynarodowych, Konstytucji RP oraz odpowiednich ustaw), takich jak: partie polityczne, stowarzyszenia (także stowarzyszenia o statusie specjalnym), kościoły i związki wyznaniowe, związki zawodowe, organizacje pracodawców, fundacje oraz samorządy zawodowe i gospodarcze.

Publikacja ta będzie przydatna osobom wykonującym prawnicze - sędziom, adwokatom, radcom prawnym, jak również przedstawicielom doktryny prawa konstytucyjnego oraz dziennikarzom.

Książka "EBOOK Wolność zrzeszania się w Polsce"
Marek Chmaj