EBOOK Stowarzyszenie wędrujących dżinsów. Tom I - Ann Brashares

Format: 0,0 x 0,0 x 0,0
Oprawa: ...
Data wydania: 2014

Światowy bestseller o czterech tak różnych przyjaciółkach podbił świat, zyskując liczne grono fanek.

Na podstawie książek powstał film, gorąco przyjęty przez czytelniczki.

I tom 4-tomowego cyklu.

Carmen kupuje parę znoszonych, wypłowiałych dżinsów. Wieczorem, kiedy cztery przyjaciółki żegnają się przed wyjazdem na wakacje, Carmen chce je wyrzucić, ale Tibby, Lena i Bridget przymierzają po kolei spodnie. Okazuje się, że mimo iż każda z nich ma inną figurę - wszystkie wyglądają w nich fantastycznie. Postanawiają założyć Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów i co tydzień przesyłać sobie spodnie przez całe wakacje - jak się okaże, najbardziej niezwykły i odkrywczy okres w ich życiu.

Ann Brashares - uznana pisarka młodzieżowa, absolwentka filozofii, autorka bestsellerowej serii „Stowarzyszenie wędrujących dżinsów”, sfilmowanej i „wyznawanej” przez czytelników. Mieszka w Nowym Jorku z mężem artystą i trójką dzieci.

Książka "EBOOK Stowarzyszenie wędrujących dżinsów. Tom I"
Ann Brashares