EBOOK Przygody Leśnych Skrzatów - Aleksandra Skrzypczak

Format: 0,0 x 0,0 x 0,0
Oprawa: ...
Data wydania: 2012

Las to miejsce, w którym mieszka wiele stworzeń ale mało kto wie, że to także dom Leśnych Skrzatów. Niektóre z nich, Moko, Błękitek, Mizio i Apsik, nie mogą narzekać na nudę, bo w ich magicznym świecie co chwilę dzieje się coś szczególnego. A to znajdują tajemnicze jajo a potem w ich lesie osiedla się smok z gromady Zielonołuskowców Plamistych, to znowu walczą z wielkim pożarem, ratują skrzaty z dalekiej Północy, pomagają choremu Świętemu Mikołajowi i wyruszają na wielką wyprawę do Pani Wiosny. Przy okazji tych przygód, te wesołe skrzaty poznają wartość prawdziwej przyjaźni i uczą się odpowiedzialności za innych i otaczający ich świat. W życiu kierują się dobrymi wartościami, swoim przykładem pokazują, czym jest odwaga, poświęcenie, współczucie i tolerancja. Jednocześnie pokazują, jak ważne jest czyste środowisko i jak należy o nie dbać.
Zaprzyjaźnij się z Leśnymi Skrzatami, spróbuj pysznej, jagodowej zupy Listii, odwiedź Czarodzieja i zobacz, co ciekawego kryje biblioteka w wielkim dębie. A może chcesz polatać razem ze smokiem? Przy otwartej głowie i sercu – wszystko jest możliwe.

Eco Bajka
Tajemnicze Jajo
Trudna przyjaźń
Wielki ogień