EBOOK Niedoskonałe zakończenie - Zoe FitzGerald Carter

Format: 0,0 x 0,0 x 0,0
Oprawa: ...
Data wydania: 2012
Opowieść córki o życiu i śmierci
Prawdziwa opowieść o chorej kobiecie chcącej skrócić swe cierpienie i jej córkach, które nie potrafią się pogodzić z decyzją matki. Autorka, amerykańska dziennikarka, opowiada bardzo osobistą historię. Jej matka, piękna i elegancka, wykształcona i inteligentna Margaret, cierpi na chorobę Parkinsona i postanawia zakończyć życie. Przygotowuje się do tego, oswaja z tym rodzinę. Pragnie, by przy samobójstwie były obecne jej trzy dorosłe córki. Zoe, tyleż przerażona utratą matki, co obawiająca się prawnych konsekwencji czynu, nie chce do tego dopuścić… Pełna mądrości, subtelnego humoru i ostatecznie krzepiąca historia kobiety zdeterminowanej, by umrzeć na własnych warunkach, oraz opowieść o rodzinie, która musi pogodzić się z jej decyzją.

Książka "EBOOK Niedoskonałe zakończenie"
Zoe FitzGerald Carter