EBOOK Materiały edukacyjne dla pacjentów i ich opiekunów - zespół autorów

EBOOK Materiały edukacyjne dla pacjentów i ich opiekunów

Autor: zespół autorów

Wydawnictwo: Verlag
EAN: 4DDD293BEB
Format: 0,0 x 0,0 x 0,0
Oprawa: ...
Data wydania: 2010
Praktyczne wskazówki wspierające edukację zdrowotną w pediatrii
Publikacja w wersji elektronicznej stanowi niezastąpioną pomoc dla zespołu terapeutycznego przygotowującego dziecko i jego rodziców do samodzielnego funkcjonowania z chorobą, gdyż może być dowolnie powielana i rozdawana pacjentom w zależności od potrzeb.

Gwarancją najwyższej jakości jest patronat merytoryczny Krajowego Konsultanta w dziedzinie Pielęgniarstwa Pediatrycznego!

Korzyści

Dzięki gotowym materiałom przygotujesz dziecko i rodziców do samodzielnego funkcjonowania z chorobą;
  Spełnisz nowe wymogi akredytacyjne dla szpitali i poprowadzisz programy edukacji zdrowotnej odpowiednio do potrzeb zdrowotnych pacjentów;
  Będziesz zawsze mieć pod ręką materiały edukacyjne dla swoich pacjentów, mając pewność, że o niczym nie zapomną;
  Zagwarantujesz najwyższą jakość opieki nad chorym dzieckiem bez tracenia czasu na przygotowywania notatek dla pacjentów.
W publikacji znajdują się materiały edukacyjne dla pacjentów z następującymi chorobami:

1. przewlekłymi

cukrzyca
  białaczka
  padaczka
  zespół nerczycowy

2. ostrymi

zapalenie oskrzeli
  ostra biegunka infekcyjna
  zaparcia stolca

3. oraz inne

zasady przygotowania dziecka do pobytu w szpitalu