EBOOK Futbol jeszcze bardziej obnażony - Anonimowy Piłkarz

Format: 0,0 x 0,0 x 0,0
Oprawa: ...
Data wydania: 2015
Kontynuacja międzynarodowego bestsellera! Anonimowy Piłkarz powraca. I nie jest sam… Szpieg w szatni Premier League uderza ze zdwojoną siłą! Przeżyj imprezę na San Siro z Filippo Inzaghim i Fabio Capello. Znajdź się w jednej szatni z Paulem Gascoigne’em. Przekonaj się, dlaczego piłkarze Chelsea nie poparli kolegi, który oskarżył sędziego o rasizm. Anonimowy Piłkarz kolejny raz obnaża prawdziwe oblicze futbolu! Walczy o pieniądze z byłym klubem, doświadcza nienawiści kibiców i zastanawia się nad przyszłością po zakończeniu kariery. Wydawało ci się, że ujawnił już wszystko? Błąd! Szpieg powraca. Nie sam, lecz z kolegami. Razem zdradzają jeszcze więcej… Co dzieje się za kulisami Premier League, zazwyczaj tam pozostaje. W tej książce jest wręcz odwrotnie! *** Czasem śmieszne, czasem smutne, czasem dziwne, niekiedy wręcz żenujące, ale zawsze wciągające kulisy zawodowej piłki. Szczerość bije po oczach. Jak w pierwszej części: autor skrywa przed nami jedynie swą tożsamość. Choć ja, po cichu, mogę wam zdradzić, że jest nim… Tomasz Smokowski, nc+ Druga część Futbolu obnażonego przynosi mnóstwo smakowitych dykteryjek oraz jedno przekonanie graniczące z pewnością: jeśli jesteś inteligentnym człowiekiem, zapewne dasz sobie radę w życiu, jeśli jednak jesteś inteligentnym piłkarzem, masz na to znacznie większe szanse. Futbol daje tak ogromne możliwości, że większość zwykłych śmiertelników może o takich tylko pomarzyć. Paweł Czado, „Gazeta Wyborcza” W pierwszej części odebrał gwiazdom ich boskość i ujawnił mroczne kulisy futbolu. Teraz uderza ze zdwojoną siłą. Jego ciosy mają moc strzałów Roberto Carlosa i precyzję uderzeń Cristiano Ronaldo. Jak podczas piłkarskiego spektaklu – po świetnym meczu teraz czas na emocjonującą dogrywkę i brutalne zderzenie z rzeczywistością. Będzie bolało… Miłosz Henzel, wydawca Eurosport.onet.pl Sądziłeś, że futbol został już obnażony? No to przeczytaj… Anonimowy Piłkarz to najlepsze źródło informacji o tajnikach najlepszej ligi świata. Andrzej Chojnowski, „CKM”

Książka "EBOOK Futbol jeszcze bardziej obnażony"
Anonimowy Piłkarz