Dziewice do boju ! Część 2 - Szwaja Monika

EAN: 9788379893195
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2014
Podczas balu absolwentów cztery przyjaciółki z liceum dochodzą do wniosku, że w ich życiu czegoś brakuje. Postanawiają to zmienić i dokonać czegoś pożytecznego. Zakładają więc klub na wzór towarzystwa wzajemnej adoracji. Niewąsko zawiany kolega podrzuca nazwę.
?Klub mało używanych dziewic? to ? wbrew prowokującej nazwie ? coś niemal tak i niewinnego jak drużyna harcerska.Matki założycielki to interesujące kobiety, których celem nie jest złapanie wreszcie chłopa (nie da się ukryć, lata lecą), lecz, w pewnym sensie, oprawianie rzeczywistości. ?Dziewice, do boju? to kontynuacja losów bohaterek powieści ?Klub mało używanych dziewic?. Alina otrzymuje propozycję nowej pracy, Agnieszka ma w swojej coraz większe problemy, Marcelina pogrąża się w depresji, a Michalina planuje ślub...

Książka "Dziewice do boju ! Część 2"
Szwaja Monika