Dusza, medycyna i cuda - Marc Ian Barasch

ISBN: 9788371919602
Format: ...
Data wydania: 2014-02-26
Czy nadzwyczajne wyzdrowienia są "cudami"? Czy też są naturalnymi powrotami do zdrowia, które zdarzają się rzadko i są niezwykle złożone, a które nauka powinna wreszcie spróbować wyjaśnić.
Wielu chorych stwierdzało, że inspiracją do pokonania zdawałoby się nieuleczalnej choroby, była dla nich wiadomość o jednym choćby przypadku nadzwyczajnego wyzdrowienia. Świadomość, że choć jedna osoba przeżyła ten sam rodzaj choroby dawała im nadzieję, że życie ciągle przed nimi. Ta książka w sposób bardzo zdecydowany pokazuje, że jedna z wielkich tajemnic życia - samowyleczenie się z raka -ukryta jest w nas. Obyśmy mieli odwagę - i wyobraźnię - aby to zauważyć.
To pozycja dla wszystkich zainspirowanych przez piękną książkę MIŁOŚĆ, MEDYCYNA I CUDA. I dla innych... To jej wspaniała kontynuacja.

Książka "Dusza, medycyna i cuda"
Marc Ian Barasch