Drużyna 2. Najeźdźcy - John Flanagan

Wydawnictwo: Jaguar
Stron: ...
Data wydania: 2012-09-24
Drugi tom skandyjskiej trylogii autora bestsellerowych "Zwiadowców" rozgrywający się bezpośrednio po wydarzeniach opisanych w "Wyrzutkach". Hal poradził sobie z próbą i udowodnił, że mimo mikrej postury zasługuje na miano prawdziwego wojownika... Cóż jednak z tego, skoro niedługo później chłopak podpadł oberjarlowi i całemu rogatemu towarzystwu. Dopiero teraz Czaple znajdują się w prawdziwych opałach! Hal ma tylko jedną, naprawdę niewielką szansę, by oczyścić imię swoje i swej drużyny - musi dopaść i schwytać człowieka odpowiedzialnego za całe nieszczęście, złodzieja Zavaca... Czaple dopną swego lub zginą, próbując - niestety, wzburzone morza i grasujący po nich piraci sprawiają, że to drugie wydaje się bardziej prawdopodobne.

Książka "Drużyna 2. Najeźdźcy"
John Flanagan