Driven. Tom 1. Namiętność silniejsza niż ból - K. Bromberg

Driven. Tom 1. Namiętność silniejsza niż ból

4.00 Oceń książkę!

Autor: K. Bromberg

Wydawnictwo: Septem
ISBN: 9788324696864
EAN:
Format: 140x208
Oprawa: miękka
Stron: 376
Data wydania: 2014-11-19
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
29.99
książka
17.47zł
książka
39.90zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Gnani namiętnością, podsycani pożądaniem

Jesteś Rylee Thomas - kobietą sukcesu, przyzwyczajoną do kontrolowania własnego życia. W każdym jego aspekcie. Piękna i niezależna, absolutnie nie stanowisz potencjalnego trofeum dla pięknego, niegrzecznego chłopca. Nie pasujecie do siebie - Ty z silną potrzebą kontroli, a on - z ego rozdmuchanym do granic możliwości. Jednak połączy was pożądanie. Ty utracisz kontrolę, on pewność siebie. Zyskaciehellip; niezwykłe doznania. Nie tylko seksualne.

W świecie chętnych kobiet jestem wyzwaniem dla łajdackiego i boleśnie przystojnego Coltona Donavana. Mężczyzny przyzwyczajonego, że we wszystkich aspektach życia dostaje to, czego chce. To lekkomyślny, zły chłopiec, ktoacute;ry nieustannie balansuje na granicy braku kontroli i niebezpiecznych manowcoacute;w. Nie mogę mu dać tego, czego chce, a on nie może mi dać tego, czego potrzebuję. Lecz czy będę w stanie odejść, gdy zajrzę pod jego pieczołowicie wypolerowaną zewnętrzną powłokę i zacznę odkrywać mroczne sekrety jego zranionej duszy?

Ciąg dalszy nastąpihellip;

K. Bromberg to ta powściągliwa kobieta siedząca w kącie, o ktoacute;rej żartowało się, że ma w sobie dzikie dziecko. Dziecko, ktoacute;re uwalnia za każdym razem, gdy dotyka palcami klawiatury komputera. Jest żoną, matką, poskramiaczką dzieci, podnosicielką zabawek, szoferem i domowym Spider-Manem. Lubi dietetyczną colę z rumem, głośną muzykę i zapasy czekolady w spiżarni. K. mieszka w południowej Kalifornii z mężem i troacute;jką dzieci. Gdy potrzebuje ucieczki od codziennego chaosu, prawdopodobnie spotkasz ją na bieżni lub z czytnikiem Kindle w dłoni, zatopioną w jakiejś pikantnej lekturze. Książka, ktoacute;rą trzymasz w rękach, to jej pisarski debiut, pierwszy tom bestsellerowej trylogii Driven.

Książka "Driven. Tom 1. Namiętność silniejsza niż ból"
K. Bromberg