Dosiegnąć gwiazd - Agata Naniewicz-Zalewska

Wydawnictwo: Dream Books
Format: ...
Data wydania: 2015-05-20
Album Dosięgnąć gwiazd to 144-stronicowa publikacja prezentująca style współpracujących przy albumie zdolnych i doświadczonych fotografów oraz wykonane przez nich portrety osób noszących makijaż tworzony przez autorkę albumu - Agatę Naniewicz.

Album ma na celu ukazanie trendów w makijażu i fotografii oraz pomoc dzieciom z chorobami onkologicznymi. Wydaniu towarzyszyć będą wernisaże najciekawszych fotografii wykorzystanych w albumie, które zostaną następnie wystawione na licytację charytatywną na rzecz Fundacji Herosi.

Z racji szczytnego celu wydania publikacji pomogło - i dołożyło swoją cegiełkę - 40 znanych modeli, aktorów, sportowców, muzyków, projektantów, osobowości telewizyjnych i show biznesu m. in.: Aleksandra Kwaśniewska, Dorota Wellman, Patricia Kazadi, Anna Guzik, Natalia Siwiec, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Ostrowska, Anna Wendzikowska, Monika Pyrek, Ilona Felicjańska, Natalia Lesz, Joanna Jabłczyńska, Honorata Skarbek Honey, Ramona Rey, Tomasz Ciachorowski, Dawid Kwiatkowski, Otylia Jędrzejczak, Krystyna Mazurówna.

Za obiektywem stanęli między innymi: Gregor Laubsch, Wiktor Franko, Arcadius Mauritz, Lidia Skuza, Marcin Gorgolewski, Anna Powierża, Sylwester Zacheja, Piotr Sztanka.

Dochód ze sprzedaży albumu Dosięgnąć gwiazd zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego dla Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka.

Książka "Dosiegnąć gwiazd"
Agata Naniewicz-Zalewska