Doradztwo organizacyjne ujęcie systemowe - Monika Kostera

Doradztwo organizacyjne ujęcie systemowe

4.00 Oceń książkę!

Autor: Monika Kostera

Wydawnictwo: Poltext
ISBN: 9788375612738
EAN:
Format: ...
Oprawa: miękka
Stron: 300
Data wydania: 2013-04-26
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
40.99
książka
49.47zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Książka wykorzystuje rosnącą popularność perspektyw systemowych na świecie oraz kapitał wiedzy, jakim dysponują polscy badacze doradztwa organizacyjnego, czyli konsultingu. O dużym zainteresowaniu konsultingiem świadczy chociażby tworzenie kierunków specjalizacyjnych zorientowanych na doradztwo na uczelniach takich jak Uniwersytet Warszawski.

Książka może być wykorzystywana jako podręcznik akademicki na kierunkach: zarządzanie, socjologia, kulturoznawstwo, nauki polityczne. Może być podstawą do prowadzenia ćwiczeń i konwersatoriów z wielu przedmiotów takich jak: Zarządzanie, Doradztwo Organizacyjne, Zarządzanie Procesami, Budowanie Zespołów czy Współczesne Koncepcje Zarządzania.

Książka zawiera zarówno główne definicje i modele teoretyczne, jak też przykłady praktyczne, ilustrujące teorię i służące do samodzielnej pracy studentów. Wielowątkowość przypadków i holistyczny opis stwarzają możliwości ich szerokiego zastosowania. Nie ma jednego właściwego rozwiązania przypadków, a celem książki jest dostarczenie materiału do ambitnych refleksji i ćwiczenia ważnych dla doradcy cech takich jak: spostrzegawczość, wrażliwość na kontekst, zrozumienie dynamiki i wieloaspektowości organizacji.

Książka "Doradztwo organizacyjne ujęcie systemowe"
Monika Kostera