Domowa Encyklopedia Zdrowia (Readers Digest) -

Domowa Encyklopedia Zdrowia (Readers Digest)

Autor: ...

Wydawnictwo: Martel
EAN: 9788360123683
Data wydania: 2011-10-04
Ktoś z rodziny zachorował wieczorem, więc się zastanawiasz, czy możesz poczekać do rana, czy też powinieneś niezwłocznie szukać porady lekarskiej. Wróciłeś od lekarza, ale diagnoza niewiele ci mówi i chciałbyś lepiej zrozumieć, co powiedział. Nie wiesz, czy podczas stosowania zapisanego leku możesz zażywać swoje codzienne specyfiki. Wybierasz się do specjalisty, ale nie wiesz, jakie pytania powinieneś mu zadać. Lekarz zalecił ci specjalistyczne badanie, a ty nie wiesz, czego się spodziewać, np. czy będzie ono bolesne.Pomoże ci nasza książka napisana przez specjalistów, ale przeznaczona przede wszystkim dla laików.Pierwsza część encyklopedii – Objawy chorobowe – przedstawia najczęściej występujące objawy i wskazuje ich prawdopodobne przyczyny.W części Medycyna i zdrowie od A do Z zamieszczono opisy chorób i wyjaśnienia terminów medycznych. Ważne tematy (np. cukrzyca czy choroby oczu) opisane są w dłuższych artykułach. W wyczerpujących tekstach prezentujemy także poszczególne układy ciała – pokazane na wspaniałych ilustracjach i przekrojach.

Książka "Domowa Encyklopedia Zdrowia (Readers Digest)"