Dokumentacja pracownicza 2013 - Mroczkowska Renata, Potocka-Szmoń Patrycja

Oprawa: Miękka
Stron: ...
Data wydania: 2013
Nie szukaj zmian ? my zrobiliśmy to za Ciebie!
Kompletna i aktualna dokumentacja spraw pracowniczych na rok 2013!

Unikatowa pozycja z kompletem wzorów pełnej dokumentacji kadrowej: umowy, wnioski, regulaminy, informacje, oświadczenia, rejestry i inne druki wykorzystywane na wszystkich etapach świadczenia pracy ? od zgłoszenia do odpowiednich inspekcji, poprzez analizę poszczególnych części akt osobowych oraz pism procesowych w prawie pracy, po umowy cywilnoprawne.

Każdy wzór opatrzono przystępnym komentarzem.

W nowym wydaniu zmiany m.in. w:
czasie pracy, w zgłaszaniu członków rodziny do ubezpieczenia zdrowotnego, w wypadkach i chorobach zawodowych, regulaminie pracy, płacy minimalnej,
a także nowe wzory, m.in.:
regulamin użytkowania służbowych telefonów komórkowych z załącznikami, dokumentacja przydatna na czas kryzysu: zawieszenia stosowania regulaminu wynagrodzeń, dokumentacja na okoliczność stawienia się pracownika pod wpływem środków odurzających i alkoholu, zgody na potrącenia, zmiany w odpowiedzialności materialnej, w wypowiedzeniach, oświadczeniach kierowców, przesunięciu urlopu podczas choroby i w wiele innych.

Uwaga!
Integralną częścią pozycji jest suplement elektroniczny (dokumentacja w formacie MS Word), dający możliwość bezpośredniej pracy na plikach, uzupełnienia o dane, zapisu, wydruku itp.

Książka "Dokumentacja pracownicza 2013"
Mroczkowska Renata, Potocka-Szmoń Patrycja