Dieta eliminacyjna - Dronka-Skrzypczak Joanna

Dieta eliminacyjna

4.00 Oceń książkę!

Autor: Dronka-Skrzypczak Joanna

Wydawnictwo: PZWL
ISBN: 9788320061079
EAN: 9788320061079
Format: 205 x 165 x 10
Oprawa: Miękka
Stron: ...
Data wydania: 2020
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
65.47
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Książka, która rozwiewa wątpliwości na temat tego czy i kiedy dieta eliminacyjna jest niedoborowa. Kiedy eliminujemy pokarmy z diety? Dlaczego tak wiele osób się na to decyduje? Co na ten temat mówi nauka? I najważniejsze - jak podejść do tematu, żeby faktycznie sobie pomóc, a nie zaszkodzić?
Poradnik napisany z myślą o osobach, które głównie z powodów zdrowotnych, czasowo lub na stałe, eliminują poszczególne produkty lub grupy produktów z jadłospisu. Przyczyn takiej decyzji może być wiele - od względów zdrowotnych, aż po świadomość ekologiczną czy przekonania. Jeśli należysz do tej grupy to ta książka jest właśnie dla Ciebie.
Z tej książki dowiesz się:
Jakie są najpopularniejsze diety eliminacyjne? W jakich schorzeniach się je wprowadza i kiedy ma to uzasadnienie? Które diety można zbilansować, a które są niedoborowe? Na co zwracać uwagę bilansując dietę eliminacyjną?  Książka, oprócz wiedzy naukowej zawiera także historie pacjentów z którymi rozmawiałam między innymi podczas moich szkoleń, a także praktyczne porady płynące z mojego - wieloletniego już - doświadczenia w temacie stosowania diety eliminacyjnej. Mam nadzieję, że stanie się dla Ciebie wartościowym źródłem wiedzy i inspiracji!

Książka "Dieta eliminacyjna"
Dronka-Skrzypczak Joanna