Detoks ciała i umysłu - Trojanowska Ewa

Detoks ciała i umysłu

4.00 Oceń książkę!

Autor: Trojanowska Ewa

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
ISBN: 9788380530034
EAN: 9788380530034
Format: 210 x 140 x 15
Oprawa: Miękka
Stron: 248
Data wydania: 2015
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
27.97
książka
27.99zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
"Detoks ciała i umysłu“ to historia Ewy Trojanowskiej o tym, jak można mieć młodzieńczą witalność, radość życia, sprawne, zdrowe, elastyczne i zadowolone ciało. Cieszyć się zdrowiem fizycznym i psychicznym oraz świetną kondycją bez względu na wiek. Jak dobrze funkcjonować w tak niezdrowych okolicznościach, które nam się przydarzają, a które często sami sobie stwarzamy. Ze szczerością i typowym dla siebie autohumorem Ewa Trojanowska opowiada o drodze, jaką pokonała od niezdrowego do zdrowego stylu życia. Ta książka nie tylko detoks umysłu i ciała, ale także duża dawka uśmiechu.

Przestań się bać. Zatrzymaj się, zastanów, posłuchaj organizmu i ciała.
Nie obwiniaj choroby, rodziców, tuszy, okoliczności. Nie jęcz. - Zrób coś. A wtedy kłody "rzucane“ często przez nas samych pod nogi, umocnią nas, sprawią, że zaczniemy myśleć holistycznie o sobie i o życiu w ogóle. I, że jeszcze bardziej rozwiniemy swoją kreatywność. [Ewa Trojanowska]

Ewa Trojanowska - studiowała literaturę. Zawodowo zajmowała się projektowaniem i wystrojem wnętrz. Pasjonuje się sztuką, podróżami oraz dobrą kuchnią. Literacko zadebiutowała w 2012 roku książką "Sekrety Adama“, która ukazała się nakładem wydawnictwa G+J (obecnie Burda), a w 2014 roku "Kocham cię na zawsze“ (Burda).

Książka "Detoks ciała i umysłu"
Trojanowska Ewa