Detoks ciała i umysłu, czyli od czegoś trzeba zacząć - Ewa Trojanowska

Detoks ciała i umysłu, czyli od czegoś trzeba zacząć

4.00 Oceń książkę!

Autor: Ewa Trojanowska

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 9788380530034
EAN:
Format: 140 x 210
Oprawa: miękka
Stron: 200
Data wydania: 2015-06-17
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
27.99
książka
28.97zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Detoks ciała i umysłu to historia Ewy Trojanowskiej o tym, jak można mieć młodzieńczą witalność, radość życia, sprawne, zdrowe, elastyczne i zadowolone ciało. Cieszyć się zdrowiem fizycznym i psychicznym oraz świetną kondycją bez względu na wiek. Jak dobrze funkcjonować w tak niezdrowych okolicznościach, które nam się przydarzają, a które często sami sobie stwarzamy. Ze szczerością i typowym dla siebie autohumorem Ewa Trojanowska opowiada o drodze, jaką pokonała od niezdrowego do zdrowego stylu życia. Ta książka nie tylko detoks umysłu i ciała, ale także duża dawka uśmiechu.

Przestań się bać. Zatrzymaj się, zastanów, posłuchaj organizmu i ciała.
Nie obwiniaj choroby, rodziców, tuszy, okoliczności. Nie jęcz - zrób coś. A wtedy kłody "rzucane" często przez nas samych pod nogi, umocnią nas, sprawią, że zaczniemy myśleć holistycznie o sobie i o życiu w ogóle. I, że jeszcze bardziej rozwiniemy swoją kreatywność.

Ewa Trojanowska
Ewa Trojanowska - studiowała literaturę. Zawodowo zajmowała się projektowaniem i wystrojem wnętrz. Pasjonuje się sztuką, podróżami oraz dobrą kuchnią. Literacko zadebiutowała w 2012 roku książką Sekrety Adama, która ukazała się nakładem wydawnictwa G+J (obecnie Burda), a w 2014 roku Kocham cię na zawsze (Burda).

Książka "Detoks ciała i umysłu, czyli od czegoś trzeba zacząć"
Ewa Trojanowska