Detektyw Rutkowski. Prawdziwa historia - Krzysztof Pyzia

Detektyw Rutkowski. Prawdziwa historia

4.00 Oceń książkę!

Autor: Krzysztof Pyzia

Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788324679294
EAN:
Format: ...
Oprawa: miękka
Stron: 272
Data wydania: 2013-10-10
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
34.99
książka
17.47zł
książka
39.90zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Człowiek-legenda polskiej kryminalistyki odtajniony!

Rutkowski - to nazwisko budzi kontrowersje. Najbardziej rozpoznawalny z detektywów wciąż wywołuje skrajne emocje wśród milionów Polaków. To człowiek wyrazisty, bezkompromisowy, odważny i lubiący ryzyko. Kocha rozgłos i kobiety. Bryluje w mediach jak ryba w wodzie, mimo ich nieustającej krytyki. Jaki naprawdę jest Krzysztof Rutkowski? Która część jego medialnego wizerunku jest prawdą, a która kreacją?

Książka jest owocem długich godzin szczerych rozmów, które autor odbył z najsłynniejszym polskim detektywem. Poznaj środowisko, w którym dojrzewał. Przeczytaj o akcjach, które przyniosły mu sławę, pieniądze i wdzięczność setek osób. Zajrzyj za kulisy jego najgłośniejszych spraw, o których dotąd nigdy nie mówił tak otwarcie.

W słowniczku polsko-rutkowskim znajdziesz kultowe już zwroty, którymi detektyw posługuje się na co dzień. Chcesz się dowiedzieć, dlaczego lepiej być kozakiem niż leszczem, do czego służy kwadrat, skąd w domu Rutkowskiego wzięły się pozłacane krzesła i z czego składa się Zestaw Rutkowskiego?

Przeczytaj historię niezniszczalnego Detektywa Rutkowskiego i jej nieznane fakty!

Książka "Detektyw Rutkowski. Prawdziwa historia"
Krzysztof Pyzia