Dennis Bergkamp. Moja historia. Autobiografia - Dennis Bergkamp

Autor: Dennis Bergkamp

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olé
Data wydania: 2014-12-03
Słynny piłkarz, zwykle unikający rozgłosu, opowiada o swoim życiu, trudnej drodze do kariery i o tym, co go inspiruje. To niezwykła historia człowieka, który od dziecka nie rozstawał się z piłką. Jako kilkulatek potrafił godzinami odbijać ją na ulicach Amsterdamu. Bergkamp opisuje swoje losy w kolejnych klubach i trenerów, którzy pomogli mu doskonalić umiejętności. Holender został uznany przez kibiców za jedną z najbardziej wpływowych postaci w historii Premier League. A jego gol strzelony na mundialu we Francji w ostatniej minucie ćwierćfinałowego spotkania z Argentyną okrzyknięto najlepszym strzałem w historii klubu. W książce Dennis Bergkamp. Moja historia nie znajdziecie skandali i plotek, za to ciekawą opowieść o tym, jak kształtował się charakter wybitnego sportowca i jak rozwijał się jego piłkarski talent.

Książka "Dennis Bergkamp. Moja historia. Autobiografia"
Dennis Bergkamp