Czym jest projektowanie opakowań ? - Calver Giles

Czym jest projektowanie opakowań ?

4.00 Oceń książkę!

Autor: Calver Giles

Wydawnictwo: ABE Dom Wydawniczy
ISBN: 9788361380047
EAN: 9788361380047
Format: 220 x 170 x 20
Oprawa: Miękka
Stron: 256
Data wydania: 2014
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
73.97
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Anatomia projektu
Opakowanie i forma, w której zostało zaprojektowane, ma do spełnienia klika prostych funkcji: umożliwia dystrybucję i przechowywanie produktów, pakuje produkt w sposób prosty acz skuteczny, informuje konsumentów o tym, jaki produkt znajduje się w środku oraz jak z niego korzystać. Na ostateczny kształt opakowania ma wpływ bardzo wiele czynników. Książka Czym jest projektowanie opakowań? opisuje te czynniki, począwszy od analizy wytycznych klienta, co wpływa na podeście designera do pracy nad danym projektem.

Portfolia
Projektowanie opakowań to dział designu, którym zajmuje się dość eklektyczna grupa projektantów. Niektórzy z nich pracują dla wielkich firm o zasięgu globalnym, inni działają niezależnie, pracując dla konkretnego rynku, kraju lub też w zespołach designerskich będących częścią firm działających na zupełnie innym polu. Ostatni dział książki, w którym przeanalizowano pracę różnych agencji designu, pokazuje jak inspirujące i kreatywne może być projektowanie opakowań.

"Pełna oryginalnych myśli gruntownie napisana książka prezentująca inspirujące projekty - doskonała dla studentów i dla każdego, kto stawia swoje pierwsze kroki w ekscytującym świecie projektowania opakowań".
Grafik

"Książka obfituje w przykłady projektów opakowań, a każdy z nich jest przeanalizowany pod względem struktury, komunikatywności i przekazu graficznego".
Impackt

"Książka z równą swobodą opisuje kwestie globalne, historyczne i środowiskowe dotyczące przemysłu opakowań i podaje praktyczne porady, jak tworzyć rozmaite formy opakowań, takie jak pudełka kartonowe, butelki czy opakowania płyt CD. Jeśli twoim celem jest tworzenie przełomowych strategii marketingowych i strategii budowy opakowań dla różnorodnych klientów - tutaj znajdziesz wiele ciekawych informacji i inspiracji".
Computer Arts Project

Książka "Czym jest projektowanie opakowań ?"
Calver Giles