Czarne stopy - książka audio na CD (format mp3) - Seweryna Szmaglewska

Czarne stopy - książka audio na CD (format mp3)

4.00 Oceń audiobook!

Autor: Seweryna Szmaglewska

Wydawnictwo: Aleksandria
Oprawa: ...
Data wydania: 2012-03-16
Gdzie kupić tani audiobook?
audiobook
audiobook
Audiobook w Twoim domu w ciągu 48h
Wakacje rozpoczęte i zastęp "Czarnych stóp" może pojechać na obóz harcerski w Góry Świętokrzyskie. Ich zadaniem będzie nie tylko pilnowanie nocą obozu, czy zdobywanie konkretnych sprawności, harcerze muszą się dowiedzieć kto podkrada jedzenie z obozowej kuchni i wytropić tajemnicze "Leśne oko". Letnia przygoda młodych druhów na zboczu Diabelskiego Kamienia rozśmieszy, zaskoczy, a czasem wzruszy. Ciekawe historie, tajemnicze zdarzenia, zabawne perypetie znane już kilku pokoleniom czytelników czekają na ponowne odkrycie. Ta ulubiona szkolna lektura chłopców i dziewcząt, stale wznawiana, doczekała się ekranizacji filmowej, a teraz jest dostępna w wersji audio we wspaniałej interpretacji Ireneusza Załóga.

Seweryna Szmaglewska - urodziła się w 11 lutego 1916 Roku w Przygłowie znana przede wszystkim jako autorka powieści przygodowej dla młodzieży "Czarnych stóp" oraz wspomnień z obozu koncentracyjnego "Dymy nad Birkenau". Podczas wojny więziona w Auschwitz-Birkenau. Jako jedyna Polka zeznawała w procesie norymberskim. Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi. Pisarka zmarła w wieku siedemdziesięciu sześciu lat w Warszawie.

Ireneusz Załóg - aktor, lektor, reżyser dubbingowy między innymi takich tytułów jak: Wendy Wu, Nowe Przygody Lucky Luke'a, Jimmy Cool. Współpracuje z Teatrem Korez w Katowicach. Słuchaczom znany z interpretacji powieści Verne'a oraz "Przygód Tomka Sawyera.

Czyta: Ireneusz Załóg
Czas trwania: 7 godz. 53 minut

Audiobook "Czarne stopy - książka audio na CD (format mp3)"
Seweryna Szmaglewska