Comfort! map  guide XL. Chorwacja. Wybrzeże południowe 2w1. Przewodnik i mapa - Praca zbiorowa

Comfort! map guide XL. Chorwacja. Wybrzeże południowe 2w1. Przewodnik i mapa

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Expressmap
Data wydania: 2014-03-19
Chorwacja. Wybrzeże południowe
  • Niezapomniane widoki z murów Dubrownika
  • Piękne plaże, wyścig na osłach i rakija
  • Słoneczne wyspy Dalmacji

Skąd najlepiej podziwiać zabytki Dubrownika? Gdzie można kąpać się u podnóża wodospadu? W której latarni morskiej warto spędzić noc? Na jakiej wyspie urodził się Marco Polo? Chorwacja to niewielki kraj, ale skrywa mnóstwo niespodzianek. Comfort! mapguide XL "Chorwacja. Wybrzeże południowe" pomoże je odkryć. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje.

"Map guide" w nowej odsłonie - większy format i jeszcze więcej treści:
  • łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapach,
  • poręczny format, wygoda składania i trwałość,
  • mapy i plany najważniejszych miast w dogodnych dla turysty skalach: południowa część wybrzeża Chorwacji (1:300 000), Zadar (1:8000), Split (1:6000), Trogir (1:5500), Dubrownik (1:6000),
  • przydatne informacje praktyczne: adresy, dni i godziny otwarcia obiektów, wskazówki dotyczące transportu i noclegów,
  • informacje o lokalnej kuchni oraz propozycje aktywnego wypoczynku,
  • kalendarium najciekawszych imprez cyklicznych,
  • ciekawostki i kolorowe fotografie.

Książka "Comfort! map guide XL. Chorwacja. Wybrzeże południowe 2w1. Przewodnik i mapa"
    Praca zbiorowa