Co za szycie! - Maksymiuk-Szymańska Anna

Co za szycie!

4.00 Oceń książkę!

Autor: Maksymiuk-Szymańska Anna

Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788328310209
EAN: 9788328310209
Format: 200 x 200 x 15
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Stron: 240
Data wydania: 2016
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
47.47
książka
49.00zł
książka
36.99zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Szycie jest proste jak... ścieg
Chociaż na ulicach wciąż jeszcze królują identyczne stylizacje ze sklepów sieciowych, powoli wraca moda na oryginalność. Jeśli masz już dość mundurków z sieciówek i szukasz swojego stylu, ta książka stanie się Twoim pierwszym krokiem do zmian. Skąd wziąć niepowtarzalne stroje? Możesz kupić je od młodych projektantów, znaleźć w maleńkich stylowych butikach, wyrastających jak grzyby po deszczu na ulicach polskich miast, ale możesz też... po prostu je sobie uszyć! Zwłaszcza że oferta materiałów, nici, dodatków krawieckich i maszyn do szycia także jest ogromna.
Swoją przygodę z nową garderobą rozpocznij z dobrym przewodnikiem — przygotowała go dla Ciebie Ruda, autorka popularnego vloga Cozaszycie.pl.

"Mój poradnik to skrócone i uproszczone porady dotyczące szycia, które pozwolą Ci bez znajomości zaawansowanych technik zasiąść do maszyny i samodzielnie wykreować piękną bluzę, sukienkę, torbę czy spódniczkę. Mam nadzieję, że pomoże Ci on nauczyć się podstaw szycia, pokaże, jak stworzyć własne projekty, a przede wszystkim sprawi, że zakochasz się w szyciu tak jak ja i będziesz chciał dalej zgłębiać ten temat. Miłego szycia!"
Ruda

Do książki została dołączona płyta DVD z tutorialami video do każdego rozdziału.

Z tym przewodnikiem:

  nauczysz się podstaw szycia,
  wybierzesz odpowiednią maszynę,
  dowiesz się, jak przygotować wykrój,
  samodzielnie uszyjesz wymarzoną część garderoby.

Siadaj do maszyny!

Książka "Co za szycie!"
Maksymiuk-Szymańska Anna