Co za szycie! - Anna Maksymiuk-Szymańska

Co za szycie!

4.00 Oceń książkę!

Autor: Anna Maksymiuk-Szymańska

Wydawnictwo: Septem
ISBN: 9788328310209
EAN:
Format: ...
Oprawa: miękka
Stron: 240
Data wydania: 2015-11-06
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
36.99
książka
40.47zł
książka
49.00zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Szycie jest proste jak... ścieg.

Chociaż na ulicach wciąż jeszcze kroacute;lują identyczne stylizacje ze sklepoacute;w sieciowych, powoli wraca moda na oryginalność. Jeśli masz już dość mundurkoacute;w z siecioacute;wek i szukasz swojego stylu, ta książka stanie się Twoim pierwszym krokiem do zmian. Skąd wziąć niepowtarzalne stroje? Możesz kupić je od młodych projektantoacute;w, znaleźć w maleńkich stylowych butikach, wyrastających jak grzyby po deszczu na ulicach polskich miast, ale możesz też... po prostu je sobie uszyć! Zwłaszcza że oferta materiałoacute;w, nici, dodatkoacute;w krawieckich i maszyn do szycia także jest ogromna.

Swoją przygodę z nową garderobą rozpocznij z dobrym przewodnikiem - przygotowała go dla Ciebie Ruda, autorka popularnego vloga Cozaszycie.pl.

Moacute;j poradnik to skroacute;cone i uproszczone porady dotyczące szycia, ktoacute;re pozwolą Ci bez znajomości zaawansowanych technik zasiąść do maszyny i samodzielnie wykreować piękną bluzę, sukienkę, torbę czy spoacute;dniczkę. Mam nadzieję, że pomoże Ci on nauczyć się podstaw szycia, pokaże, jak stworzyć własne projekty, a przede wszystkim sprawi, że zakochasz się w szyciu tak jak ja i będziesz chciał dalej zgłębiać ten temat. Miłego szycia! - Ruda

Do książki została dołączona płyta DVD z tutorialami video do każdego rozdziału.

Z tym przewodnikiem:

  • nauczysz się podstaw szycia,
  • wybierzesz odpowiednią maszynę,
  • dowiesz się, jak przygotować wykroacute;j,
  • samodzielnie uszyjesz wymarzoną część garderoby.

Siadaj do maszyny!

Książka "Co za szycie!"
Anna Maksymiuk-Szymańska