Co jeść przy zespole jelita drażliwego - Magee Elaine

Co jeść przy zespole jelita drażliwego

Autor: Magee Elaine

Wydawnictwo: Świat Książki
EAN: 9788325804800
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2011
Pieczeń, spaghetti, lasagne, a na deser ? puszyste muffinki. Od kiedy rozpoznano u Ciebie chorobę, jak ognia unikasz ulubionych smakołyków? Dosyć tych poświęceń! Lekarka, która od lat zmienia dietę Amerykanów, napisała książkę przystępną i, co ważne dla chorego, optymistyczną. Nie poprzestaje na mówieniu, czego nie wolno. Wybiera to, co mogą jeść chorzy, i tworzy znakomite, proste przepisy. Poleca zapiekane klopsiki, ryż w sosie cytrynowym i słodycze, które wolno jeść bez wyrzutów sumienia. Odpowiada na pytania najczęściej zadawane gastrologom i dietetykom ? o przyczyny, objawy i leczenie zespołu jelita drażliwego, a także te związane z życiem codziennym. Co wybierać w supermarkecie, a co w restauracji, jak ?odchudzić? ulubione dania, których zasad przestrzegać ze szczególną starannością? Każdy przepis w poradniku zawiera szczegółowe informacje o wartościach odżywczych.

Książka "Co jeść przy zespole jelita drażliwego"
Magee Elaine