CO JEŚĆ PRZY CUKRZYCY - Elaine Magee

EAN: 9788325804497
Oprawa: broszurowa
Data wydania: 2011
PRAKTYCZNE I PRZYSTĘPNE PORADY DLA TYCH, KTÓRZY MUSZĄ ŻYĆ Z CUKRZYCĄ. SPRAWDZONE I AKTUALNE! Oto szczegółowy, ale przystępnie napisany, poradnik żywieniowy dla chorych na cukrzycę. Omawia aktualny stan wiedzy na temat tej przewlekłej choroby, która dotyka coraz więcej osób. Przyczyny schorzenia, metody leczenia – i najważniejszy element – codzienna zdrowa, a zarazem smaczna dieta są tu podane... jak na talerzu. Cukrzyca i cukrzycy – przyczyny, problemy, potrzeby Pytania do dietetyka – praktyczne wskazówki, co i jak jeść Zasady zdrowego odżywiania – profilaktyka schorzeń współwystępujących z cukrzycą Skuteczne porady dla wszystkich, którzy muszą schudnąć w ramach leczenia cukrzycy Przepisy na smaczne i zdrowe potrawy Osobny rozdział poświęcony przekąskom Elaine Magge, lekarz medycyny, specjalistka w sprawach dietetyki, jest redaktorką popularnej witryny internetowej www.recipedoctor.com i autorką 25 książek, w których radzi, jak się odżywiać, cierpiąc na różnego rodzaju schorzenia.

Książka "CO JEŚĆ PRZY CUKRZYCY"
Elaine Magee