CHORWACJA SŁOWENIA CZARNOGÓRA NAWIGATOR TURYSTYCZNY DO KIESZENI - praca zbiorowa

CHORWACJA SŁOWENIA CZARNOGÓRA NAWIGATOR TURYSTYCZNY DO KIESZENI

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Carta Blanca
EAN: 9788377050279
Oprawa: broszurowa
Data wydania: 2010
Chorwacja to jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie, gdzie spotykają się kultury zachodnioeuropejska, śródziemnomorska oraz słowiańska. Co roku przyciąga licznych turystów, którzy doceniają jej walory turystyczne i niezwykłą gościnność gospodarzy.

Nawigator turystyczny "Do kieszeni" to kompletny i wyczerpujący przewodnik w poręcznym formacie ułatwiającym sprawne poruszanie się po zwiedzanej okolicy. To przewodnik, atlas, informator i album w jednym. Dzięki nawigatorowi Czytelnik spędzi wyjątkowy czas w najpiękniejszych miejscach danego regionu, pozna perły architektury oraz kulturę i obyczaje mieszkańców, a także zdobędzie wiele praktycznych informacji, które pozwolą na zaplanowanie wspaniałej wycieczki. Z nawigatorem decyzja, gdzie pojechać, okaże się niezwykle łatwa. Całości dopełniają efektowne fotografie, przybliżające atmosferę opisywanych miejsc.

Książka "CHORWACJA SŁOWENIA CZARNOGÓRA NAWIGATOR TURYSTYCZNY DO KIESZENI"
praca zbiorowa