Choroby wewnętrzne Tom 2 - Paauw Douglas S., Burkholder Lisanne R., Migeon Mary B.

Choroby wewnętrzne Tom 2

Autor: Paauw Douglas S., Burkholder Lisanne R., Migeon Mary B.

Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
EAN: 9788376090719
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2009
Publikacja, której potrzebuje każdy lekarz, aby pomyślnie przejść przez staż z chorób wewnętrznych! W tym poręcznym przewodniku przedstawiono wskazówki dotyczące przyczyn, rozpoznania i leczenia powszechnie występujących chorób.
-W każdym rozdziale opis interesujących przypadków klinicznych z licznymi wypunktowaniami, tabelami i rycinami.
-Krótka charakterystyka praktycznych umiejętności, których opanowanie jest niezbędne, np. komunikacja z pacjentem, ocena elektrokardiogramów i radiogramów, interpretacja badań laboratoryjnych i wielu innych.
-Omówienie stanów patologicznych uszeregowanych na podstawie objawów lub nieprawidłowości w badaniach dodatkowych, a także tradycyjne opisy określonych chorób.

Książka "Choroby wewnętrzne Tom 2"
Paauw Douglas S., Burkholder Lisanne R., Migeon Mary B.