Choroby serca i układu krążenia - Treben Maria

Choroby serca i układu krążenia

Autor: Treben Maria

Wydawnictwo: Esprit
EAN: 9788366061781
Oprawa: Miękka
Stron: ...
Data wydania: 2019
Jak w naturalny sposób zapobiegać chorobom serca i układu krążenia?
Coraz więcej ludzi zmaga się dziś z chorobami układu krążenia. Jak z pomocą ziół radzić sobie z wysokim poziomem cholesterolu i nadciśnieniem lub poprawić swój stan po zawale czy udarze? Jak wspomóc leczenie zaproponowane przez kardiologa?
Maria Treben - jedna z najwybitniejszych specjalistek z zakresu medycyny naturalnej, nazywana "współczesną Hildegardą" - proponuje proste ziołowe kuracje na szereg chorób i dolegliwości. Przekonaj się, jak skuteczne na kłopoty z sercem są głóg, czosnek niedźwiedzi czy wino z ziołami i miodem!
Od czasu powstania słynnej Apteki Pana Boga Maria Treben sprzedała miliony książek, zawierających konkretne porady dotyczące naturalnego leczenia i zapobiegania licznym schorzeniom. Jej zalecenia pomogły wielu ludziom walczyć z chorobami bez wyniszczania organizmu zbędnymi dawkami leków.

Książka "Choroby serca i układu krążenia"
Treben Maria