Choroby przenoszone drogą płciową z płytą CD - Mroczkowski Tomasz

Choroby przenoszone drogą płciową z płytą CD

Autor: Mroczkowski Tomasz

Wydawnictwo: Czelej
EAN: 9788375631371
Oprawa: Twarda
Data wydania: 2012
Trzecie wydanie ?Chorób przenoszonych drogą płciową? to jeszcze więcej wiedzy, najnowsze metody diagnostyczne i sposoby terapii, mnóstwo nowych zdjęć i praktycznych przykładów.

Całość publikacji została przygotowana przez uznanych specjalistów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Jest to o tyle istotne, iż pozwala spojrzeć na problemy chorób skóry z różnych punktów widzenia, odwołując się do światowych zaleceń. Dzięki temu podręcznik stał się bardziej uniwersalnym i praktycznym kompendium wiedzy.

?Choroby przenoszone drogą płciową?
  kompleksowe i nowoczesne ujęcie zagadnień z zakresu psychowenerologii, chorób wenerycznych u homoseksualistów oraz najnowsze nazewnictwo chorób
  metody leczenia oparte na zaleceniach Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii oraz Centers for Disease Control and Prevention w Atlancie
  czytelna i przejrzysta struktura tekstu ? liczne wypunktowania, tabele podsumowujące, wyróżnienia dla szczególnie istotnych zagadnień, schematy uwzględniające leczenie farmaceutyczne i algorytmy postępowania
  książka zawiera Atlas zmian skórnych